وبسایت موزیک

موسیقی در زندگی همه افراد نقش بسزایی دارد، آهنگ زندگی هر شخص نت خود را دارد و امیدواریم ساز زندگی همه شما عزیزان کوک باشد. امروزه موسیقی، علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است و حضور در دنیای موزیک از روش های گوناگونی امکان پذیر است. شما چه یک نوازنده ساز باشید و یا یک خواننده و حتی یک شنونده آثار هنرمندان در عرصه موسیقی، تفاوتی ندارد ! شما هم جزئی از خانواده هنری موسیقی هستید. موسیقی دنیای وسیعی دارد و این دنیا در فضای مجازی و دنیای دیجیتال هم رسوخ کرده است. امروزه طراحی سایت های موزیک از طرفداران زیادی برخوردار شده است.

بسیاری از افراد، خود خواننده و یا یک گروه موسیقی هستند و تمایل دارند، فعالیت ها و آثار خود را در اختیار همگان قرار دهند. همچنین افراد زیادی عاشقان دنیای موزیک داریم که دوست دارند ترانه ها و آواهای زیبای خوانندگان دیگر را با مردم به اشتراک بگذارند. در دنیای امروز که عصر سرعت و اطلاعات است، دیگر از کاست ها خبری نیست، cd ها هم کم کم منسوخ شدند. این سایت های اینترنتی هستند که بستر انتشار آثار جدید هنرمندان شده است.

ملودیـــ کده؛ نام وبسایتی ست که در بستر وردپرس توسط تیم تخصصی آنـــ برگ، طراحی و راه اندازی شده است. شما می توانید در این وبسایت، موزیک مورد علاقه خود را جستجو کنید؛ با فرمت 128 و 320 گوش کنید و با لینک مستقیم دانلود کنید. تبلیغات کلیکی و بنری در صفحات مختلف سایت، می تواند برای شما درآمدزایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید